Днес за пореден път се извърши почистване на драсканиците от стените на пешеходния подлез при комплекса "Антична "Сердика". 

Събрани са и разпилените отпадъци до експозициите в комплекса, както и е осъществено измиване на мраморния под с пароструйка. 

Организацията и контролът по дейностите е направен от Столичен инспекторат.