Двама 14-годишни младежи са задържани от служители на Трето РУ след извършен грабеж в столицата, съобщиха от полицията..
На 5 януари, късно вечерта 40-годишен мъж заявил, че около час по-рано, в района на бул. "Константин Величков“ бил нападнат от две момчета, които му отнели пари и избягали.
В резултат на разследване минути по-късно извършителите били задържани. Работа по образуваното досъдебно производство продължава.
Събраните материали са докладвани в прокуратурата.
Зареждане ...


15:03 / 06.01.2022
712





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.