След сигнал за кражба от офис в столичният квартал "Лозенец", беше задържан млад мъж на 22 години, съобщи bTV. Клипът беше разпространен в социалните мрежи, а за съдействие по случая беше обявена награда от 500 лева. 

Инцидентът е станал на 28 декември, към 17:30 часа. Мъжът влиза в офиса необезпокояван, докато служителите са в него. Само след няколко секунди излиза и се отдалечава с взетата сума пари от портфейла на потърпевшия служител. 

Нищо друго не е взето, въпреки, че в офиса е имало техника и телефони.

Пострадалият разбира за кражбата почти веднага и сигнализира в полицията. Съседи предоставят записи от камери. 

Мъжът е криминално проявен.