Петима нелегални мигранти са задържани след гонка с полицията в София.
От МВР потвърдиха за Sofia24.bg ще мигрантите са били засечени от полицейски патрул на Околовръстното шосе и булевард "Братя Бъкстон".
Сигналът е подаден малко след полунощ, като по първоначална информация информация шофьорът на джипа, превозващ мигранти, не се е подчинил на подаден сигнал от страна на пътните полицаи и е започнало преследване, което е приключило на бул. "Братя Бъкстон". Водачът на автомобила е избягал.
Зареждане ...


09:24 / 11.10.2022
465







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.