Служители на Второ РУ задържаха столичанин за кражба на електрическа тротинетка, съобщиха от МВР. На 9 май 42-годишна жена подала сигнал за извършеното престъпление в районното управление.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 194 от НК. След проведените оперативно-издирвателни действия, по случая е задържан 30-годишен мъж известен на МВР и осъждан.
Материалите по случая са докладвани в Софийска районна прокуратура.
Зареждане ...


09:19 / 28.05.2025
708




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.