Трима младежи са задържани за нападение в района на Националния дворец на културата в София, съобщиха за "Фокус" от СДВР.
Инцидентът станал към 13:45 часа днес. Към района на нападението - в подлеза на НДК на пл. "България“, незабавно са изпратени служители на СДВР, които установили пострадал 29-годишен мъж, известен на МВР, с видимо леки наранявания. Той заявил пред полицаите, че трима непознати са му нанесли побой. Тримата младежи са на 17, 21 и 27 години и са нападнали друг - на 29 години.
Нападателите са задържани и са с криминални прояви.
Зареждане ...


14:46 / 13.02.2025
875




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.