На 20 март, след получена информация за млада жена, разпространяваща наркотични вещества в градинка в столичния квартал "Мусагеница“, криминалисти от столичното Четвърто РУ спрели за проверка 20-годишна.
При последвалите процесуално-следствени действия тя посочила тайници в тревата и на дърво, където били укрити наркотици, съобщиха от МВР. Иззети са 15 пликчета спейсбек, съдържащи марихуана с тегло над 12 гр. и още пет с амфетамин – 4,31 грама.
Криминално проявената, която не живее в София, била задържана с полицейска мярка за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 354А, ал. 1 от НК.
Материалите по случая са докладвани на Софийска градска прокуратура, повдигнато й е обвинение.
Зареждане ...


16:13 / 24.03.2025
831




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.