13 нелегални мигранти са заловени на "Цариградско шосе", на входа на София, съобщиха от СДВР за Sofia24.bg. Случката се е развила около 8 часа тази сутрин.
Става въпрос за граждани на Афганистан, уточнява NOVA.
Те са пътували с автомобил със сръбска регистрация. Спрени са от патрул на Пътна полиция. Няма неподчинение на шофьора, който също е от Афганистан.
Зареждане ...


09:05 / 25.11.2022
481







Анонимен
на 25.11.2022 г.
Всичко си продължава. Границата е разграден двор. Язък за налятите пари от джоба на данъкоплатците за направа на ограда. Оградата трябва да се охранява добре. Едва ли тези са минали на късмет. Всичко е ясно по веригата.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.