Няма пари за по-голямо увеличение на заплатите в градския транспорт. Това обясни заместник-кмета на СО Иван Василев.
Той твърди, че темата за достойното заплащане на труда е важна и по нея вече се търси решение.
"Важно е да работим съвместно с държавата, за да намери необходимите средства", заяви той.
Заместник-кмета на СО заяви още, че за Столична община е важно да поема ангажименти, които са изпълними, но все пак той не изключи целево финансиране при шофьорите от градския транспорт.
"Надявам се градът да не спира", каза Василев.
Зареждане ...


11:38 / 14.04.2025
882




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.