Започна подмяната на масите и пейките в парка на "Овча купел" в старата част. Това съобщи кметът на района Ангел Стефанов в личния си профил във Facebook. Ето какво написа той: "До дни всички стари и амортизирани паркови мебели ще бъдат сменени с нови такива. Благодаря на ръководството на Дирекция "Зелена система“ към Столична община за това, че откликнаха на настояванията ми паркът да бъде обновен, както и на фирмата - изпълнител, която отговаря за поддръжката на парка.
Очаквам с нетърпение да бъде изпълнен и ангажиментът за ремонт на алеите и пространството пред сцената.
Нека ползваме новите паркови мебели със здраве и грижа на добри стопани и ги запазим здрави дълго време!".
Зареждане ...


11:38 / 25.10.2022
321





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.