Изграждането на паркинг в междублоковото пространство в столичния район "Оборище“ ще започне в рамките на 10 дни. Пространството, където това ще стане е оградено от улиците: "Буная“, "Султан тепе“, "Оборище“ и ул. "Черковна“.

Предоставени са средства за изграждане на съоръжението на указаната локация, съобщават от район "Оборище“. 

Новият паркинг е част от реализиран проект за основна реконструкция и подмяна на тротоарната настилка в този участък. Средствата за него са осигурени, след конструктивни разговори между заместник-кмета на Столична община - инженер Ангел Джоргов и Арсени Вълчинов, който е заместник-кмет на район “Оборище“.