Поради организацията на "Маратон София 2024“, който затвори възлови пътища в столицата, гражданин сигнализира в популярна Фейсбук група за сериозни проблеми с движението.
"Тунелът за ж.к. "Люлин" минава по почти еднопосочната улица "Сава Михайлов".
На тази улица пред 17 СОУ сутрин и вечер се саморазправят и без събитие...", написа негодуващият столичанин и прикачи снимков материал на огромното задръстване, на което софиянци са подложени, заради събитието
Зареждане ...


11:06 / 13.10.2024
1449







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.