Автобус на градския транспорт се запали в столицата рано тази сутрин, съобщиха за Sofia24.bg от пресцентъра на МВР.

"Сигналът за инцидента е подаден в ранната сутрин, около 5.30 часа, на бул. "Копенхаген" в ж.к. "Дружба-2". Става въпрос за техническа неизправност. Няма пострадали хора, но автобусът е изгорял до основи. Пожарът вече е потушен".