Изкопът се намира на ул. "Ивайло", в самия Център на град София, където все по-често се срещат бутикови жилищни сграда. Състоянието на улицата обаче стои в този вид почти месец, сигнализира гражданин в социалната мрежа "Фейсбук".
Ето какво написа той:
"Табелата, която виждате, е за връзка на Топлофикация с частен имот и новопостроена жилищна сграда. Поради това колите в нарушение с правилника минават в насрещното движение по ул. "Дамян Груев", с което може да предизвикат ПТП. Интересното е, че никой никого не санкционира....така е у нас".
Зареждане ...


09:26 / 29.10.2021
601




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.