Изкопът се намира на ул. "Ивайло", в самия Център на град София, където все по-често се срещат бутикови жилищни сграда. Състоянието на улицата обаче стои в този вид почти месец, сигнализира гражданин в социалната мрежа "Фейсбук". 

Ето какво написа той:

"Табелата, която виждате, е за връзка на Топлофикация с частен имот и новопостроена жилищна сграда. Поради това колите в нарушение с правилника минават в насрещното движение по ул. "Дамян Груев", с което може да предизвикат ПТП. Интересното е, че никой никого не санкционира....така е у нас".