С осигурени 50 фиданки от различни видове, подходящи за градска среда, от "Спаси София“ канят жителите на "Обеля“ на доброволческа акция за залесяване в квартала.
Акцията е насрочена на събота – 13 ноември от 10:00 часа.
"Елате при блок 421 и трамвайното ухо (последната спирка на трамвай №6), за да залесим междублоковите пространства и да направим тази част на София по-красива, по-зелена и с по-чист въздух“, гласи призивът.
От инициаторите очакват жителите на "Обеля“ след това да полагат грижи за фиданките и да ги поливат през горещите месеци.
Зареждане ...


15:12 / 11.11.2021
313






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.