От 20 часа на 19 ноември до 12 часа на 20 ноември се забранява влизането на пътни превозни средства по столичния бул. "Ломско шосе“ между ул. "107“ и ул. "Обелски път“.

Това е един от изходите на София, свързващ столицата със Северозападна България. За същия период от време ще се промени движението на автобусите в района, съобщиха от Столичната община.

През лятото започна разширяването на "Ломско шосе“, тъй като пътят в този участък е двулентов. Комбинацията с автобусни спирки създава задръствания в пиковите часове от автомобили, влизащи или излизащи от София.