64-годишна жена е загинала при катастрофа на Околовръстното в София. Катастрофата е станала след 20.00 часа. Инцидентът е станал на разклона за Банкя, предава NOVA.
След катастрофата жената е слязла от колата, обяснила я че болят гърдите, седнала е на задната седалка, където е починала. На място тече оглед.
Зареждане ...


22:18 / 31.10.2022
526







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.