Жители на столичния квартал "Княжево“ излизат на протест срещу безхаберието на пътя. Чашата на търпението им прелива заради поредицата от катастрофи в района през последните години.
Протестът е насрочен за 18 ч. днес на бул. "Цар Борис III“ и на кръстовището на "Владайско въстание“. Очакват се затруднения на трафика.
"Този протест не е срещу никой от хората, които се придвижват тук, а заради безхаберието на институциите и за това да можем да си запазим живота и здравето на децата и нашия“, каза Любомир Стефанов пред bTV.
Зареждане ...


09:07 / 04.04.2025
1539






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.