В столичния квартал "Младост"- 4 хорат живеят в хубави кооперации, но нямат улици, научи Sofia24.bg.
Жител на квартала моли за помощ в платформата helpbook.
"Абсолютно недопустимо и крайно несериозно е да се оставят улиците в такова състояние", пише дамата.
Разказът на жената продължава така: "Става въпрос за улицата зад блок 439 (от страната на бул. "Ал. Малинов") и улицата, която се намира между блок 439 и 438. Неколкократно сигнализирам Община Младост за окаяното състояние на тези подобия на улици, но отговор не съм получила досега. Считам, че е крайно безотговорно отношението на цялата институция, в частност на кмета, след като никой дори не си прави труда да ми отговори, камо ли да се предприемат някакви действия относно състоянието на улиците. Като данъкоплатец на тази община не смятам, че съм длъжна да търпя тази отвратителна мизерия".
Зареждане ...


10:42 / 22.10.2021
724




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.