Съвестни граждани сигнализираха за проблем в столичния квартал "Витоша". На ул. "Боряна" 23 има една шахта, която е със счупен капак. Посолството на Украйна се намира на метри от шахтата, която е в непосредствена близост и до пешеходна пътека. 

Разбитите шахти обаче не са проблем от този месец – всъщност делата срещу Столична община за вреди от счупени шахти, плочки и пътни неравности са сред най-честите, които столичани водят от години.