Съвестни граждани сигнализираха за проблем в столичния квартал "Витоша". На ул. "Боряна" 23 има една шахта, която е със счупен капак. Посолството на Украйна се намира на метри от шахтата, която е в непосредствена близост и до пешеходна пътека.
Разбитите шахти обаче не са проблем от този месец – всъщност делата срещу Столична община за вреди от счупени шахти, плочки и пътни неравности са сред най-честите, които столичани водят от години.
Зареждане ...


14:10 / 28.10.2021
520




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.