Авария спря тока на живеещите в столичния квартал "Обеля 1", съобщиха от Електрохолд.
По думите им електрозахванването трябва да бъде възстановено до 10:20 ч. "Запознати сме и работим по отстраняването на аварията", заявиха от дружеството.
Към момента няма информация каква е причината за аварийното спиране.
Зареждане ...


08:58 / 12.04.2025
927





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.