Зоологическа градина в София работи със зимно работно време и без почивен ден.
Касите за продажба на билети на Западния и Централния вход работят от 8:30 до 16:30 часа, а престоят на посетители в зоопарка е разрешен до 17:00 часа.
Залите "Големи котки, терариум и аквариум", "Гиганти" и "Примати 2" и "Примати 3" са отворени за посетители от 9:00ч. до 17:00 ч. Напомняме ви, че зала "Примати 1" е затворена по технически причини.
"През снежните и студени дни, не забравяйте да напълните хранилките на малките ни пернати приятели. Те ще са благодарни!", написаха от столичния зоопарк във Facebook, предаде Sofia24.bg.
Зареждане ...


22:09 / 17.02.2025
1083







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.