Катастрофа е станала на "Симеоновско шосе" в столицата, научи Sofia24.bg. Заради инцидента в района се е образувало задръстване. Два автомобила са се ударили, няма пострадали хора, съобщиха за Sofia24.bg от СДВР.

Снимка от мястото на катастрофата беше публикувана в групата "Катастрофи в София" във Facebook. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа:

- Някой талант пак се е проявил.- В каква посока?

- В двете.

- Задръстването започваше от посолствата пред 15 минути и едвам се движехме.

-Автобусите от линия 67 бяха отбити, защото от ПТП-то нямаха възможност да преминат посока кв. "Симеоново".