Майката на пострадалия ученик: Не може да се оставят въглени там
Още една операция предстои в понеделник на петокласника от Перущица, който пострада от изхвърлена жар от котел в двора на ОУ "Петър Бонев“ в Перущица. Това съобщи за Plovdiv24.bg майката на Александър Пепи Тотова – Коловска. Тя разказа, че при единия крак на детето изгарянето е доста дълбоко, а лекарите се опасяват, че...