Това е 40-годишният Младен, който жертва живота си, за да помогне на съседите си от огнения ад в Благоевград
40-годишният Младен Ковачки е една от жертвите от пожара в Благоевград. Той жертва собствения си живот, за да помогне на съседите си!Героите са с големи сърца, а той е не по-малко достоен от всички момчета, участвали в овладяването на пожара!Младен е умрял в опит да оказва помощ на горните етажи, качил се при съседите,...