Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Отборът на ЦСКА 1948 загуби от Лудогорец с 1:3 финала за Купата на България. Така тимът от Разград спечели трофея за трети път в своята история. "Зелените" не бяха печелили този турнир от 2014 година. Червените“ не успяха да противодействат на силния начален натиск на шампионите и бързо получиха гол. Кирил Десподов аси...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 16
13:43 ч., 06.04.2023 г.
Жребият за полуфиналите в турнира за Sesame Купа на България отреди на тази фаза от надпреварата да има столично дерби между Локомотив (София) и... цялата новина

22:48 ч., 05.04.2023 г.
ЦСКА 1948 е последният полуфиналист в турнира за Купата на България по футбол. Столичният тим победи като гост Арда (Кърджали) с 1:0 след продъл... цялата новина

00:04 ч., 05.04.2023 г.
ЦСКА-София отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби от Черно море (Варна) с 1:2 на стадион "Българска армия" в столицата. Така... цялата новина

21:01 ч., 03.04.2023 г.
Локомотив (София) е първият полуфиналист за Купата на България. Хората на Станислав Генчев отстраниха Славия след победа с 2:1 в квартал "Надежд... цялата новина

11:31 ч., 12.12.2022 г.
Беше изтеглен жребият за четвъртфиналите за Купата на България по футбол. В него най-равностойнвата двойка изглежда тази между столичните Локомо... цялата новина

15:53 ч., 04.12.2022 г.
Лудогорец отстрани носителя на Купата на България Левски след победа с 2:1 като домакин. Уелтън откри резултата в 60-ата минута след центриране ... цялата новина

14:48 ч., 03.12.2022 г.
Ботев (Пловдив) завърши със загуба официалните си мачове за 2022 година. Жълто-черните не успяха да се класират за четвъртфиналите в турнира за ... цялата новина

16:23 ч., 28.11.2022 г.
Двама зрители бяха задържани от полицията за противообществена проява по време на мача от турнира за Купата на България между отборите на Гигант... цялата новина

15:49 ч., 28.11.2022 г.
Служители от ОДМВР - Перник са установили 23-ма от най-отявлените фенове, които са проявили изключителна дързост. Десетима фенове са задържани с... цялата новина

15:30 ч., 26.11.2022 г.
Третодивизионният Гигант (Съединение) изигра страхотен мач и бе много близо до една от най-големите сензации в родния футбол. Възпитаниците на т... цялата новина

09:15 ч., 28.10.2022 г.
Ръководството на третодивизионния Гигант (Съединение) обяви голямата новина за привържениците на отбора. Чаканият с огромен интерес двубой срещу... цялата новина

18:19 ч., 11.10.2022 г.
Треньорът на третодивизионния Гигант (Съединение) Георги Мечечиев коментира специално за Plovdiv24.bg жребия за Купата на България, който ... цялата новина

12:52 ч., 11.10.2022 г.
Жребият за първия и втория кръг от турнира за Купата на България по футбол беше изтеглен днес в национална футболна база "Бояна“. Третодивизионн... цялата новина

19:13 ч., 02.09.2022 г.
Днес в Национална футболна база "Бояна“ бе изтеглен жребият за 1/32-финалите в турнира за Купата на България, който противопоставя 16-те победит... цялата новина

15:18 ч., 01.09.2022 г.
В петък (2 септември) от 14:00 часа в амфитеатралната зала на БФС в НФБ Бояна, ще се проведе жребий за Втори предварителен кръг (предварителна ф... цялата новина