Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Черноморец победи Левски с 88:74 във втория двубой от четвъртфиналните плейофи в Националната баскетболна лига.

С втория пореден успех бургазлии спечелиха и серията с 2:0 победи и се класираха за полуфиналите.

Срещата днес се игра пред 250 зрители в зала "Триадица".

Най-резултатен в ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 11
20:40 ч., 01.05.2024 г.
ЦСКА победи настоящия шампион Балкан с 82:77 точки и изравни серията в четвъртфиналните плейофи в Националната баскетболна лига на България при ... цялата новина

21:29 ч., 29.04.2024 г.
Левски загуби от Черноморец в Бургас в първи мач между двата тима от четвъртфиналните плейофи в родния баскетболен елит.

Двубоят се ... цялата новина

21:28 ч., 29.04.2024 г.
Шампионът на България Балкан (Ботевград) победи ЦСКА със 91:76 точки в първи двубой от четвъртфиналната фаза на тазгодишната кампания в Национал... цялата новина

21:27 ч., 19.04.2024 г.
Настоящият шампион на България Балкан (Ботевград) победи временния лидер Черноморец в Бургас с 90:89 точки в среща от 9-ия кръг на Етапа на побе... цялата новина

21:25 ч., 19.04.2024 г.
Левски победи Ямбол с 88:79 точки в среща от 9-и кръг в Етапа на загубилите от Националната баскетболна лига на България при мъжете.
... цялата новина

11:34 ч., 04.04.2024 г.
Левски приема Академик (Пловдив) в зала "Триадица" в София в среща от етапа на загубилите в Националната баскетболна лига за мъже.

Д... цялата новина

09:13 ч., 28.12.2023 г.
Левски приема Берое в първата среща от 14-ия кръг на Националната лига. Тя ще започне от 19:00 часа в зала "Триадица".

"Сините" са на... цялата новина

15:07 ч., 17.12.2023 г.
ЦСКА победи Ямбол с 90:75 (26:23, 26:15, 23:21, 15:16) точки в среща от 12-ия кръг на редовния сезон в Националната баскетболна лига на България... цялата новина

15:23 ч., 03.12.2023 г.
Тимът на ЦСКА победи шампиона Балкан в Ботевград с 95:86 (26:19, 17:25, 23:26, 29:16) точки в среща от 10-ия кръг на Национална баскетболна лига... цялата новина

21:11 ч., 06.11.2023 г.
Тимът на Левски спечели гостуването си на Академик (Пловдив) със 78:76 (17:16, 15:16, 24:26, 21:18) в среща 5-ия кръг на Националната баскетболн... цялата новина