Иса Бесоолу за опожарената сграда в Павел баня: Няма да продавам плажа, той ще е общински докато съм кмет
"Няма да продавам общинския плаж в Павел баня, каквито спекулации се породиха след като вчера се оказа, че в района на обекта се е възпламенил огън. Докато аз съм кмет, плажът ще бъде общински! И аз, като много павелбанци, искам той да заработи, поради което не съм спрял да търся средства за неговия ремонт. Всичко друг...