Началникът на АГ отделението в Перник: Имаме отпуски от 3 години, които не сме си взели
Директорът на болницата в Перник подаде оставка. Причината - продължаващият недостиг на акушерки в лечебното заведение.В отделението работят 5 акушерки при общо 15 на щатни позиции. Също така работят и четирима лекари при oбщо 8 щатни места.Д-р Ивайло Лазов, който е началник на АГ отделението, каза, че се работи в крит...