Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Йосиф Миладинов (100 м бътерфлай) и Габриела Георгиева ( 200 м гръб) са сред най-добрите осем в света на шампионата на планетата по плуване в Доха, Катар.

Йосиф Миладинов направи второ силно плуване след това в сериите. В полуфиналите българинът завърши за 51.72 сек, за да се класира за плуването, в което ще...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 20
16:28 ч., 20.02.2024 г.
Габриела Георгиева, която преди дни... цялата новина

16:12 ч., 20.02.2024 г.
Габриела Георгиева, която преди дни ... цялата новина

20:41 ч., 09.07.2023 г.
Българинът Петър Мицин спечели трета титла от Европейското първенство за юноши и девойки, което се провежда в Белград.

17-годишният ... цялата новина

21:48 ч., 30.06.2023 г.
Българският плувец Антъни Иванов, който днес завърши втори във финала на 100 метра бътерфлай на Държавното първенство в София заяви, че не е изк... цялата новина

11:15 ч., 07.04.2023 г.
Един от най-добрите ни плувци - Антъни Иванов, е получил поредните нареждания за допинг проверки. Той съобщи в личния си профил във Facebook за ... цялата новина

13:57 ч., 22.12.2022 г.
Международният олимпийски комитет (МОК) разреши на мъжете да участват в групови състезания по синхронно плуване на Олимпийските игри, съобщава с... цялата новина

14:16 ч., 16.12.2022 г.
Българската щафета в дисциплината 4 по 200 метра свободен стил за мъже завърши на осмо място във финала на Световното първенство по плуване в 25... цялата новина

14:28 ч., 06.11.2022 г.
Българският плувец Антъни Иванов завърши пети в серията си на 200 метра бътерфлай на Световната купа в Индианаполис с време от 1:55.62 минути. П... цялата новина

15:50 ч., 17.10.2022 г.
Състезателните права на най-добрия български плувец Антъни Иванов бяха спрени за две години от Световната антидопингова агенция (WADA). Това ще ... цялата новина

16:36 ч., 11.08.2022 г.
Йосиф Миладинов постави нов национален рекорд на 50 метра бътерфлай и се класира за полуфиналите на Европейското първенство по плуване в Рим. 19... цялата новина

10:50 ч., 23.06.2022 г.
Драматични събития се разиграха по време на световното първенство по водни спортове в Будапеща. Американската състезателка по артистично плуване... цялата новина

21:40 ч., 14.06.2022 г.
Президентът на Българската федерация по плувни спортове Георги Аврамчев даде днес пресконференция, на която отправи доста критики към Спортист №... цялата новина

14:40 ч., 19.04.2022 г.
Плувният шампион на България ПСК "Черно море“ ще атакува националното първенство на Белгия. В сряда, варненци, предвождани от главния треньор на... цялата новина

12:08 ч., 02.03.2022 г.
Плувният ни шампион ПСК "Черно море“ планира участие в държавното отборно първенство на Турция, анонсира главният треньор на клуба Никола Петров... цялата новина

12:07 ч., 02.03.2022 г.
Николай Станев от Балчик 2 поведе класирането в регата "3 март", с която се откри ветроходния сезон във Варна.

Станев допусна 6 наказ... цялата новина

10:59 ч., 31.01.2022 г.
С участие в турнира Sharks Swimming Cup Burgas, който международната федерация по плуване ФИНА одобри за квалификация за световното в Япония, ст... цялата новина

17:41 ч., 16.12.2021 г.
Антъни Иванов завърши шести във финала на 200 метра бътерфлай на световното първенство в малък басейн в Абу Даби. Българинът финишира с време 1:... цялата новина

19:49 ч., 05.11.2021 г.
Само 12 стотни от секундата не стигнаха на Антъни Иванов, за да спечели бронзов медал на 200 метра бътерфлай на Европейското първенство по плува... цялата новина

15:02 ч., 05.11.2021 г.
Антъни Иванов се класира за трети полуфинал на Европейското първенство по плуване в малък басейн в Казан. Нашето момче даде 20-о време в сериите... цялата новина