"Пристигнахме в Одеса. С Данчо Лечков и помощник-треньора на отбора Костадин Видолов говорим за мача с Украйна. Контролата ще е тежка, съперникът е класен, но ние сме подготвени. Очаквам момчетата да се раздадат на терена. Искам да видя характер и желание за победа. Резултатът е важен, разбира се, но по-важно в тази контрола е да видя качествена изява от всеки в отбора", написа по-рано днес президентът на БФС Борислав Михайлов в чисто новия си профил във Фейсбук.
Коментарите под поста му обаче бяха меко казани ужасни за него. Ето и част от тях:
- А как ще се напиете в Украйна, не е истина, господин Михайлов. Внимавайте с водката, че да не ви стане лошо пред медиите на следващия ден.
- Браво, г-н Михайлов! Ако може да ми донесете някоя класна водка оттам, ще съм Ви много благодарен. Вие сте ценител, вярвам ще изберете нещо качествено!
- Лечков прилича на Хари от "Сам вкъщи"
- Не е срам националният ни отбор, а вие господа. Вие. Натряскайте се и там, това ще ви остане и така ще ви запомним... кухи и нагли пияници...
Зареждане ...


20:25 / 10.11.2021
515












PE6O_GOLF4E
на 11.11.2021 г.
Вижте ги...тези 2мата от ляво и дясно съсипаха българския футбол...тези говеда си писаха 5 или 6 беше за тяхното управление.....нещастници мизерни.....!!!
Man_pld
на 11.11.2021 г.
Много добри футболисти,но 00 управници на футбола!
Незнам
на 10.11.2021 г.
Е да, то щото българинът е един въздържател, та се смее на Боби пийняка...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.