Неприятна новина разтърси българските щанги, след като Божидар Андреев взе изненадващо решение да се откаже от спорта.
Европейският шампион от Батуми 2019, бронзов медалист от световното в Патая и пети от Олимпиадата в Токио, напусна тренировъчния лагер на тима ни в Нови извор.
24-годишният щангист, който е роден в Тополчане, е заявил, че няма желание да тренира и това е единствената причина да вземе това решение, като отрече да е имал конфликт с треньора си.
"Не ми се тренира повече, това е единствената причина да си тръгна. Нямам конфликт с личния си треньор“, заяви Андреев пред "Мач Телеграф".
Причината е, че Божидар Андреев иска да се занимава с други неща. Заявката му за световното първенство в Ташкент през декември също е оттеглена.
Зареждане ...


11:53 / 20.11.2021
328












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.