Царско село най-вероятно няма да доиграе сезона в Първа лига. В момента всички играчи, които имат договори с тима са се събрали на базата и очакват документално да бъде оформено разтрогването им с клуба, съобщава Sportal.bg. 

Очаква се още днес следобед това да се случи и всички футболисти да са свободни да си търсят нови отбори. Според запознати, собственикът Стойне Манолов вече е разговарял с треньорския щаб. Той е обяснил на треньорите, че ситуацията е тежка и най-вероятно отборът ще прекрати участието си в първенството. 

Единственият вариант е сезонът да се доиграе само с юноши.

Царско село е на последно място в класирането с 11 точки.