Царско село най-вероятно няма да доиграе сезона в Първа лига. В момента всички играчи, които имат договори с тима са се събрали на базата и очакват документално да бъде оформено разтрогването им с клуба, съобщава Sportal.bg.
Очаква се още днес следобед това да се случи и всички футболисти да са свободни да си търсят нови отбори. Според запознати, собственикът Стойне Манолов вече е разговарял с треньорския щаб. Той е обяснил на треньорите, че ситуацията е тежка и най-вероятно отборът ще прекрати участието си в първенството.
Единственият вариант е сезонът да се доиграе само с юноши.
Царско село е на последно място в класирането с 11 точки.
Зареждане ...


09:53 / 13.12.2021
384












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.