Феновете на полския Легия (Варшава) не простиха поредната загуба на отбора и се саморазправиха с играчите след поражението с 0:1 от Висла Плоцк.

След края на срещата част от ултрасите проследили клубния автобус до базата на отбора. Феновете се качили във возилото и нападнали играчите на тима. Някои от футболистите са с наранявания по главата, съобщава interia.pl.

На място е пристигнала и полиция. Драматичната ситуация се допълва и от информацията за оставката на треньора Марек Голембиевски, който се е сбогувал с играчите в съблекалнята след загубата.