ЦСКА 1948 обяви първите си три зимни трансфера. Това са Александър Александров - Алвеша, Васил Шопов и Венцислав Василев, които бяха състезатели на "червените" до лятото. След това се разделиха с клуба и преминаха в Царско село, но от зимата се завръщат в ЦСКА 1948. 

Тримата бяха важна част от състава, който спечели трофея от Втора лига с "армейците" през сезон 2019/2020, както и промоция за Първа лига. 

Десният бранител Александър Александров изигра общо 26 двубоя с фланелката на ЦСКА 1948. Полузащитникът Васил Шопов записа 25 мача, като отбеляза 4 гола.Централният бранител Венцислав Василев бе на терена в 23 мача.  

"Добре дошли обратно у дома!", написаха "червените" на страницата си във Фейсбук.