На 24-и декември любимата планина на софиянци отваря врати за всички скиори и сноубордисти. Началото на сезона на Витоша ще бъде дадено с дневно каране, а на 27-и декември ще бъде пуснато и нощното.

Снежните оръдия по писта "Лалето" работят почти непрестанно, за да се осигурят възможно най-добри условия за практикуването на зимни спортове.

На 24 декември за втори пореден сезон ще заработи и пистата за шейни над хижа "Алеко".