Спокойно нощно дежурство изкараха лекарите и акушерите в "Майчин дом“ в София. Пет бебета са проплакали на Бъдни вечер. Ражданията са протекли нормално и майките и бебетата са добре.
Това разказа в "Тази събота“ акушерката Румяна Колчева. Имало е и едно раждане в COVID отделението в болницата. Бебето и майката са в добро състояние.
Наблюдава се тенденция тази година да се раждат повече момчета, каза Колчева.
В периода 20-23 декември в "Майчин дом“ са се родили 57 деца, от които три двойки близнаци.
3115 бебета са се родили в "късметлийската родилна зала“ в болницата.
Зареждане ...


09:19 / 25.12.2021
590






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.