МВР е на крак заради последния почивен ден около коледните празници. Очаква се трафикът в цялата страна да е засилен, а най-натоварено да е на автомагистралите "Тракия", "Хемус" и "Струма".
Екипите на КАТ ще следят за превишена скорост, а в колоните от автомобили ще има и полицейски коли, които да извеждат агресивните водачи от движението.
Традиционно обаче много от хората сливат почивните дни около Коледа и Нова година. Затова от МВР очакват най-натовареният трафик да бъде на 2 и 3 януари.
Зареждане ...


08:29 / 28.12.2021
590







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.