Традиционното пищно огнено шоу в Сидни започна три часа преди Австралия да посрещне новата 2022 година. Стотици хора наблюдаваха на живо зарята на пристанището в най- многолюдния град в страната.
Тази година празненствата отново преминават под знака на пандемията от COVID-19. Но за разлика от миналата година, когато хората бяха призовани да останат по домовете си, сега им беше разрешено да гледат зрелищният спектакъл в нощното небе, но при спазването на строги противоепидемични мерки.
Зареждане ...


15:03 / 31.12.2021
626






Анонимен
на 02.01.2022 г.
Браво! Нека видят европейските лицемери как се посреща Нова Година!
мунчо2
на 01.01.2022 г.
за другата година са поканили Дони и светулките за заместител ....Зико се бил кандидатирал за говорител на месните аборигени
Анонимен
на 01.01.2022 г.
Всичко е много красиво, но тази наложена диктатура и фашизъм разваля всичко.Дано дойдат по добри и положителни моменти.
Анонимен
на 01.01.2022 г.
Горките кенгура .
Анонимен
на 01.01.2022 г.
горките австралийски животинки
smotan mc
на 01.01.2022 г.
А котките и кучетата как са е приели??? Нямат стана....
Kolin
на 01.01.2022 г.
Прекрасно!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.