Столична община въвежда промени в организацията на движение във връзка с футболната среща ЦСКА-София - Левски на 17.04.2022 г. на Националния стадион "Васил Левски". От 11:00 до 20:00 часа в неделя се забранява престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите на участниците в мероприятието и извън местата в режим на платено паркиране "служебен абонамент“, както следва:

- на паркинга на моста пред Национален стадион "Васил Левски".

- на ул. "Ген. Гурко“ между бул. "Евлоги и Христо Георгиеви“ и бул. "Васил Левски“ – 50 /петдесет/ паркоместа.

От 16:30 часа на 17.04.2022 г. до приключване на футболната среща, само при необходимост и по преценка на ръководството на СДВР се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки, с изключение на автобусите на масовия градски транспорт по:

-  ул. "Ген. Гурко" между бул. "Васил Левски" и бул. "Евлоги и Христо Георгиеви".

-  бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" между пл. "Орлов мост" и бул. "Черни връх".

-  бул. "Драган Цанков" между бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" и бул. "Пейо К. Яворов".