Три автомобила са катастрофирали на бул. "Цар Освободител" в района на "Орлов мост", научи Sofia24.bg. На мястото на инцидента освен полиция е пристигнала и пожарна. Според очевидци, един от пътниците е откаран с автомобил на Бърза помощ. Снимки бяха публикувани и в социалната мпрежа. В групата "Катастрофи в София" под фотографиите вече има и коментари. Ето част от тях:
- Колко сложно нещо е дистанцията.
- Днес и утре е време на неделните умствено изостанали...
- Сблъсъкът на Опелите!
- Пак телефонче?
- Купувам Опели за части !
Зареждане ...


13:26 / 21.05.2022
798





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.