Христо Стоичков се включи към световните звезди, които изразиха почит и съболезнования по повод смъртта на кралица Елизабет Втора.
"Бог да прости великата Елизабет II. Имах честта точно пред нея да вдигна купата на Шампионската лига!
Никога няма да забравя този миг и поздрава на Нейно Величество!", написа Стоичков във Фейсбук профила си.
Зареждане ...


14:57 / 09.09.2022
618












Aнoнимeн
на 09.09.2022 г.
Освен, че е велика има и много добро здравно покритие по клинични пътеки. Ако живееше в България досега да са я гътнали някъде по пътя между ДКЦ-то и аптеката. Бог да я прости женицата!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.