Министърът на младежта и спорта в служебния кабинет Весела Лечева поздрави ансамбъла по художествена гимнастика със световната титла.
"Поздравявам ви за огромния успех, който постигнахте на Световното първенство по художествена гимнастика в София. Златният медал в многобоя и олимпийската квота за Париж 2024 поставят началото на ново поколение от спортни звезди не само в българската, но и в световната гимнастика. Скъпи Женина, Рейчъл, София, Маргарита, Камелия и Радина, вие имахте шанса да стъпите на най-високо място на почетната стълбичка още в дебюта си на световно първенство. Направихте го с талант, упорити тренировки и вяра в успеха. Благодаря на вас и на ръководството на федерацията по художествена гимнастика, треньорите и феновете, които направиха този успех възможен", се казва в обръщението на министъра.
Зареждане ...


11:46 / 17.09.2022
1068












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.