Един от най-великите играчи в историята на тениса - Роджър Федерер, изигра последния двубой в кариерата си. Швейцарецът каза стоп на 41 години. Направи го в мач на двойки, като си партнираше с най-големия си съперник през годините - Рафаел Надал. Двамата представляваха отбора на Европа.
Те се изправиха срещу Джак Сок и Франсис Тиафо в двубоя от турнира "Лейвър Къп" в Лондон. А препълнената зала "О2" стана свидетел на истински спектакъл. Федерер не успя да завърши кариерата си с победа и мачът бе спечелен от отбора на Света след 4:6, 7:6(2), 11:9.
Зареждане ...


10:33 / 24.09.2022
1715












bai-tozi
на 24.09.2022 г.
Голям тенисист евала,не като хасковския каун.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.