След 13 години "Писта София" се завръща на традиционното си място. Състезанието среща фенове на високите скорости в столицата. Програмата включва и демонстрации за всички, които желаят да се качат в купетата на най-мощните автомобили.
"Късмет на всички и състезанието да мине безаварийно. Постарали сме се да има много мерки за сигурност. Нека най-добрият победи", каза президентът на Българската федерация по автомобилен спорт Румен Дунев.
Зареждане ...


12:24 / 24.09.2022
1332












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.