Димитър Бербатов отново вкара на Ливърпул, носейки екипа на Манчестър Юнайтед. Това се случи по време на благотворителен мач "Легенди на Севера".
Бербатов даде преднина на "червените дяволи" с красиво попадение преди почивката.
С голове на Марк Гонзалез и Синама Понгол, вечният съперник на Юнайтед обърна резултата за крайното 2:1.
Над 30 000 човека изгледаха на живо благотворителния спектакъл.
Зареждане ...


04:02 / 25.09.2022
2494












Анонимен
на 25.09.2022 г.
Най-вдъхновяващият български футболист! Световна класа! Болка за всички комплексари в България!
локомотив пд
на 24.09.2022 г.
Митьо вкара но падна .
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.