Певицата Глория публикува снимка със симпатичен мъж в личния си профил в социалната мрежа Instagram. На фотографията тя получава огромен букет от червени рози. Снимката се радва на голям интерес -  6 450 лайка и над 70 коментара. 

Един от първите, които направиха коментар бе Азис, който написа: "Каква красива двойка сте!".

Глория пък му отговори с емотикон - лице, изпращащо целувка.