Футболната легенда Пеле заяви, че е в стабилно състояние. Трикратният световен шампион беше в болница заради респираторна инфекция по-рано тази седмица, а в събота беше преместен в интензивно отделение. Първоначално служителите на болницата в Сао Паоло изразиха опасения, че лечението му срещу рак на дебелото черво с химиотерапия е спряло да дава резултати.
Социалните мрежи бяха изпълнени с притеснени съобщения от фенове на футбола. Пеле обаче успокои почитателите си, като заяви, че се чувства спокоен и пълен с енергия.
В публикация той написа - "Силен съм и лечението ми продължава както обикновено".
Зареждане ...


13:06 / 04.12.2022
1122












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.