Автомобил се е обърнал на бул. "Д-р Г. М. Димитров" срещу "Софиямед", научи Sofia24.bg. В инцидента са участвали камион и лека кола. Сигналът е получен в 11:50 часа, няма пострадали хора, съобщиха от СДВР за Sofia24.bg.

В голяма група във Facebook беше публикувана снимка с текст: "Току-що на бул. "Д-р Г. М. Димитров" срещу Софиямед кола се обърна след засечка с тир. Тапата започва от кръстовището за КАТ".

Ето част от коментарите на потребителите: 

- Е, как се обърна.- Вероятно с 100 км/ч

- По-скоро се е опитал да се вмъкне пред тир-а...

- Как е човекът?

- Ми...обърнат!

- Обърната напречно. Добре, че е не е имало хора на тротоара.

- Видях вече публикацията, задръстването продължава

- Някои хора не разбират, че голямо превозно средство не се засича...Нито шофьорът на тир-а има видимост долу в ниското, нито този тир може да спре за няколко метра като лека кола.