Катастрофа е станала тази сутрин в София. Това научи "Фокус" от публикация във Фейсбук група.
Пътният инцидент е на столичния булевард "Мадрид" и "Евлоги Георгиев".
Както става ясно от снимката двете блъснали се коли са "Опел" и "Рено". И двата автомобила са с видими материални щети, като една е със смачкана предница, а другата е ударена отстрани.
Зареждане ...


10:28 / 31.03.2023
495






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.